Aktualności

 • Chrzest Święty Hani

  Reportaż z Chrztu Świętego wykonany podczas uroczystości w kościele, pamiątkowych zdjęć podczas uroczystego obiadu oraz sesji zdjęciowej wykonanej z rodzicami chrzestnymi w moim studio.

  Czytaj dalej ››
 • Chrzest Święty Kubusia

  Chrzest Święty Kubusia. Zdjęcia wykonywane podczas ceremonii, uroczystego obiadu oraz dodatkowej sesji plenerowej jakiej Kubuś dostał w pakiecie.

  Czytaj dalej ››
 • Chrzest Święty Hani

  Reportarz Chrztu Świętego małej Hani. Reportaż wykonany podczas ceremonii w kościele, uroczystego obiadu, oraz sesji plenerowej wykonanej kilka dni po uroczystości.

  Czytaj dalej ››
 • Kacperek – sesja noworodkowa

  Sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 14 dnia życia dzieciątka. Jest ono jeszcze w tym okresie bardzo spokojne, nie doskwierają maleństwu kolki i co najważniejsze dużo śpi dzięki czemu sesja przebiega bezstresowo zarówno dla dziecka jak i jego rodziców :) Niżej macie przykładową sesję noworodkową maleńkiego Kacperka. Podczas każdej sesji noworodkowej wykonuje również zdjęcia z rodzicami…

  Czytaj dalej ››
 • Ninka – sesja niemowlęca

  Podczas naszego spotkania mała Ninka miała dokładnie 3 miesiące. Teraz jest już trochę starsza ale ja cały czas chętnie wracam do tych zdjęć. Nie dość, że fotografowanie dzieciaczków które już samodzielnie trzymają główkę jest moją ulubioną dziedziną fotografii to w dodatku Ninka sama w sobie jest tak śliczną dziewczynką, że nie mogłam się na nią…

  Czytaj dalej ››