Jak zrobiłam królewskie zdjęcia?

Instagram zalała już fala zdjęć kostiumu narodowego, portale rozpisują się nad jego olśniewającymi elementami. Telewizja pokazała go już conajmniej kilka razy, od wejścia na żywo w dzień dobry TVN po skróty relacji w co za tydzień 🙂 Polska oszalała!

„dzieło sztuki” „Boskość w czystej postaci”

„W końcu strój narodowy godny wygranej! Od razu wiedziałam czyja to praca”

No właśnie, a czyja to praca? Kto zaprojektował ten Kostium Narodowy?

Patrycja Kujawa – bez zbędnych wstępów, budowania napięcia, nie ma tu miejsca na copyrayterskie gry z czytelnikami.. Tu trzeba wymienić to nazwisko szybko i konkretnie!

PATRYCJA KUJAWA – Autorka kostiumu narodowego z 2022 r.

Projektantka ubierająca największe gwiazdy Polskiego oraz światowego showbiznesu. Doceniana na arenie międzynarodowej, nieosiągalna dla mas. Marzenie dla każdej księżniczki, jednak Patrycja nie bawi się w księżniczki, Ona ubiera Królowe!

Kostium Narodowy dla Miss Polski 2021 Agaty Wdowiak

Powstał na potrzeby konkursu Miss Supranational 2022 które odbędą się 15 lipca w Nowym Sączu.

Składa się z 7 elementów, na tren zużyto ponad 200 metrów materiały a sam gorset zdobi 2000 kamieni. Nawet nie chce się zastanawiać ile to dzieło jest warte! Iście Królewskie Arcydzieło!

Agata Wdowiak – Miss Polski 2021 r. zaprezentuje kostium narodowy już 15 lipca na konkursie Miss Supranational 2022

No dobrze, dobrze.. ale jak do tego doszło, że to właśnie Zolina zrobiła zdjęcia które w jeden dzień obiegły cały świat?

No cóż.. Nieskromnie, lecz prawdziwie zapytam czy jest inny fotograf, który mógł zrobić tak królewskie zdjęcia? Nieee! Ja to wiem i Patrycja Kujawa również to wie 🙂