Maja Hyży – sesja ciążowa w Warszawie z udziałem mediów

Maja Hyży – sesja ciążowa w Warszawie z udziałem mediów

Styczeń. Za oknem zimowa aura, ale w moim studio na warszawskim Mokotowie iście tropikalna atmosfera. Podgrzewana dodatkowo zniewalającą urodą modelki – Mai Hyży oraz sprzętem ekip telewizyjnych Pytania na Śniadanie i Teleexpressu oraz portalu Jastrząb Post, obecnych na planie sesji.

Czy się stresowałam?

Osoby, które znają Zolinę i mój temperament doskonale wiedzą, że nie łatwo ją onieśmielić, a nowe wyzwania dodają jej energii i motywują do działania.

Nie inaczej było tym razem!

Gdy dowiedziałam się, że w trakcie zdjęć chcą nam towarzyszyć kamery, poprawiłam koronę, wzięłam głęboki wdech i z niecierpliwością czekałam na nowe wyzwanie 😉

Sesja ciążowa w studio Zolina Photo

Choć to moja druga sesja ciążowa z Mają Hyży, to pierwsza aż tak medialna. Pewnie dlatego, że i sama Maja coraz częściej pojawia się w mediach, a jej kariera kwitnie i rozwija się równie szybko, jak ciążowy brzuszek.

Całodzienna sesja ciążowa w studio, milion uchwyconych kadrów.

W międzyczasie zostałam porwana przez Mateusza Szymkowiaka na krótką, acz miłą rozmowę, co nawet dla mnie było dość nietypowym doświadczeniem.

Ale to nie koniec, bo kilka dni później miałam przyjemność oglądać genialne materiały wyemitowane przez Teleexpress i Pytanie na Śniadanie, przedstawiające backstage naszej sesji.

Nie ukrywam, że jest radość. Dałam radę 😉

Zjawiskowa Maja Hyży – sesja brzuszkowa

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Jako mama doskonale rozumiem ten stan, a jako Zolina Photo robię co w mojej mocy, by w trakcie sesji brzuszkowej jak najpełniej oddać emocje towarzyszące moim cudownym klientkom, oczekującym na swój największy skarb.

Jaki miałyśmy pomysł na sesję?

Miało być lekko, zmysłowo i kobieco. Niektóre kadry doprawiłyśmy szczyptą męskiej czułości. Efekt przeszedł nasze oczekiwania, więc powolutku uchylamy rąbka tajemnicy.

Chcesz na bieżąco podglądać działania Zoliny? Zachęcam do śledzenia mojego Instagrama.

A jeśli jesteś przyszłą mamą, koniecznie zarezerwuj termin w kalendarzu. Sesja ciążowa to pamiątka chwil, które wymagają uwiecznienia.

Zobacz Mój Instagram