Dorota Graczyk – Twój fotograf brzuszkowy, z wykształcenia psycholog mediów, zawodowo profesjonalna kreatorka fotoobrazu.

Swoją fotograficzną przygodę zaczęłam już w latach wczesnoszkolnych kiedy to na pierwszym kompaktowym aparacie klisza zapełniała się z prędkością światła. Jeszcze wtedy przez głowę mi nie przeszło, że fotografia mogłaby stać się moim sposobem na życie.. była to pasja, która po prostu mnie otaczała jak powietrze czy woda.
Pod koniec lat 90, kiedy w domach zaczęły gościć komputery stacjonarne ja dzięki rodzicom również takiego się dorobiłam (składak z giełdy komputerowej z najnowszej generacji klawiaturą na bluetooth , dziękuje :*).
Pierwszym programem jaki na nim został zainstalowany był program do obróbki zdjęć, już jako piętnastolatka uszczęśliwiałam swoje przyjaciółki fotomontażami i usuwaniem niedoskonałości które chciały ukryć. Ahh, co to była za radość 🙂

Dzisiaj mój sprzęt fotograficzny jest o niebo lepszy, korzystam z całkiem dobrej lustrzanki, profesjonalnych obiektywów i zdjęcia obrabiam w programie który kocham miłością bezgraniczną, Photoshop.

Połączenie fotografii z procesem postprodukcji sprawia, że jestem naprawdę szczęśliwą osobą w swoim zawodzie.
Mogłabym godzinami siedzieć przed komputerem i czarować cuda z Waszych zdjęć 🙂
To dlatego właśnie moje noworodki mają idealnie gładkie buźki, ich sine stópki są w pięknym cielistym odcieniu a policzki zdobią słodkie rumieńce.
Właśnie dzięki mojej miłości do Photoshopa moje ciążowe modelki nie cierpią z powodu zanikającej w tym stanie talii czy zbyt spuchniętych kostek u nóg.
Nawet niekoniecznie uwielbiana przez Was ciemna linia na brzuchu znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jestem naprawdę dobra w tym co robię dzięki czemu na sesji potrafię wyłapać Wasze kompleksy i całkowicie usunąć je w procesie postprodukcji.

To wszystko sprawia, że:

– 98% moich modeli przychodzi z polecenia
– mam 100% satysfakcji z efektu końcowego
– Wasze pociechy chcą do mnie wracać
– 87% osób domawia kadry ponad pakiet

Dziękuje że jesteś moim modelem :*
Do zobaczenia na sesji!

Dorota

Ps. Zobacz Moje Studio