Rozkminy Zoliny, czyli skąd ta cena?

„O, Pani kochana! Co tak drogo? U innego fotografa zapłacę połowę!”

„Ile?? 2 tysiące za 10 zdjęć? Koleżanka cyknie mi kilka fotek za darmo!”

No właśnie… pomiędzy ‘cyknąć kilka fotek’, a ‘zrobić profesjonalną sesję zdjęciową’ jest ogromna różnica. To tak, jakbyśmy miały porównać obiad w barze mlecznym z wielodaniowym menu degustacyjnym w wykwintnej restauracji. Obie opcje zapełnią Twój żołądek, ale tylko druga sprawi, że poczujesz się dopieszczona, zrelaksowana, a same dania rozkosznie połechcą Twoje kubki smakowe i pozostawią miłe wspomnienia.

Sesja fotograficzna w moim studio w Warszawie to zdecydowanie kolacja w renomowanej restauracji, a zdjęcia są niczym dania od najlepszego szefa kuchni! I nie to, żebym miała coś do schabowego z baru mlecznego. Sama nie raz korzystałam. Jednak foty od Doroty to nie jest potrawa gotowana w wielkim garze. To idealne menu, skomponowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

W karcie dań Zoliny znajdziesz między innymi sesje ciążowe, sesje kobiece, czy rodzinne. Do każdej z nich podchodzę w pełni profesjonalnie. I nieważne, czy moją klientką jest osoba z pierwszych stron gazet, czy ‘zwykła’ mamusia pragnąca uwiecznić swój wyjątkowy stan. Moim zadaniem jest, byś poczuła się jak gwiazda. Nawet jeśli Ty sama tak się nie czujesz!

Ile kosztuje sesja zdjęciowa w Warszawie?

To prawda, że jestem jednym z najdroższych fotografów w Warszawie. Nie przeczę również, że jestem fotografem pedantycznym i wymagającym, a u klientek pilnuję każdego palca czy włosa. Mój wzrok wyłapie każdy szczegół. Wszystko po to, byś po otrzymaniu przesyłki ze zdjęciami zareagowała głośnym „Woooow! To jest magia!” 😉

Co wpływa na mój cennik?

Każdą sesję zaczynam od nauki pozowania. Tłumaczę odpowiednie postawy, sposób i kierunek patrzenia. Robię to, byś poczuła się w pełni komfortowo i byś nabrała pewności siebie. Nie raz i nie dwa z radością obserwowałam, jak ogromna przemiana zachodzi w moich klientkach w trakcie sesji. Takiego efektu szukam i na takim mi zależy.

Nie musisz martwić się o stylizację. Moja studyjna garderoba pęka w szwach od kreacji szytych na indywidualne zamówienie, specjalnie na potrzeby sesji. Marzysz o sesji zdjęciowej w eleganckiej sukni? Nie ma problemu! Lepiej czujesz się w stylizacjach zwiewnych i romantycznych? Mam i takie! Jedyne co musisz przynieść na sesję, to szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie… resztą zajmę się ja.

Współpracuję z najlepszymi wizażystkami, które na co dzień malują znane osobistości filmu i telewizji. Wizażystka towarzyszy nam podczas całej sesji zdjęciowej! Poprawia, tuszuje, pudruje, rozświetla ciało, a w razie potrzeby – zmienia fryzury. Decydując się na sesję zdjęciową z wizażem, w pakiecie otrzymujesz wygląd, o jakim nawet nie śniłaś. Na kilka godzin zamieniasz się w gwiazdę, a my robimy wszystko, byś błyszczała jak najjaśniej.

W cenę trzeba też wliczyć godziny spędzone nad photoshopem. Zdjęcia od Zoliny muszą być idealne! Nie zadowala mnie bylejakość… i Ciebie z pewnością też nie 🙂

Sesja zdjęciowa w studio

Nie idę na ilość. Nie robię 10. sesji dziennie. Poświęcam mnóstwo energii, by osiągnąć zamierzony efekt. Każdą klientkę traktuję wyjątkowo i każdej poświęcam maksimum uwagi.

Chcesz być jedną z nich?

Zerknij na moje portfolio oraz Instagram. Zarezerwuj dogodny termin w kalendarzu i wpadaj na sesję do Zoliny 😉