Sesja fotograficzna – z wizażem czy bez?

W moim studio w Warszawie codziennie goszczę kobiety, których marzeniem jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Jednak! Zanim po raz pierwszy nacisnę spust migawki, oddaję moje modelki w ręce wizażystki. 

I wiecie co? Metamorfoza zachodząca na fotelu nie dotyczy tylko wyglądu zewnętrznego. Zmienia się również ich samopoczucie, pojawia się szeroki uśmiech i ten charakterystyczny błysk w oku, a pewność siebie szybuje w górę. Spektakularny efekt wizażu, którego same się nie spodziewały i którym są zaskoczone. Dla mnie, jako kobiety, obserwowanie tej przemiany to największa radość i satysfakcja!

Dlaczego wizaż jest taki ważny?

Profesjonalna sesja fotograficzna rządzi się swoimi prawami, a aparat jest bezlitosny dla niedoskonałości skóry. I jasne, mogę poszaleć w programie do obróbki zdjęć i robię to dla jeszcze lepszego efektu. No ale Kochana, znacznie lepszy jest precyzyjny makijaż na modelce niż ten z Photoshopa, prawda? Poza tym program nie doda Ci odwagi i pewności siebie! A na tym najbardziej mi zależy.

Masz być piękna, zmysłowa i dopieszczona. Masz błyszczeć. To jest Twój czas i trzeba wycisnąć go jak cytrynkę.

Profesjonalny wizaż do sesji zdjęciowej

znacznie różni się od tego, do którego przywykłaś na co dzień. Ponieważ błysk lampy nieco rozjaśnia makijaż, musi być mocniejszy, bardziej intensywny. Ale spokojnie. W świetle flesza będziesz wyglądać zjawiskowo!

Moja wizażystka to prawdziwa mistrzyni. Na co dzień współpracuje z osobami z pierwszych stron gazet, dlatego zrobi Ci taki makijaż, jakiego sama na pewno byś nie zrobiła. Prawidłowe konturowanie wymodeluje twarz i nada jej świeżości. Odpowiednio dobrane kosmetyki zakryją drobne mankamenty, a jednocześnie wydobędą Twoje naturalne piękno. Doklei rzęsy, rozświetli ciało, nada skórze blasku. Wisienką na torcie jest idealnie dobrana fryzura. 

Jednak to nie wszystko!

Wizażystka jest na całej sesji i dba o poprawki.

A jak potrzeba – macha wiatrakiem (kobieta miliona talentów). Marzysz o efekcie rozwianych włosów niczym gwiazda filmowa? Mamy to w pakiecie, a jakże. Jak widzisz, lepiej nie mogłaś trafić. Chcesz być superstar? Mówisz, masz! 🙂

Sesja zdjęciowa z wizażem czy bez?

99 % sesji, które wykonuję, jest z wizażem. Co najciekawsze, ta jedna kobieta, która wybierze opcję bez – żałuje później swojej decyzji.

Dlatego, jak rozmawiam z przyszłą klientką, która waha się, czy wybrać sesję zdjęciową z wizażem czy bez, zdecydowanie rekomenduję wizaż. Jestem bardziej niż pewna, że ten wpis pomoże Ci w podjęciu jedynej słusznej decyzji i na dobre rozwieje Twoje wątpliwości.