Sesja Ciążowa z wizażem oraz sukniami


Chciałabyś zrobić sobie sesję ciążową, ale przeraża Cię perspektywa poszukiwania osobno fotografa, wizażystki oraz odpowiednich strojów do sesji?

Doskonale Cię rozumiem.. Kiedy byłam w swojej pierwszej ciąży była to na tyle kłopotliwa sprawa, że swojej sesji w ogóle nie wykonałam.

Ale dajcie spokój.. znalezienie odpowiednich osób, do tego dobranie stylizacji do ich wizji, oraz własnych preferencji to sprawa wręcz niewykonalna.. a jeszcze do tego wizażystka? Wiecie ile ich jest? jak już któraś mi się podoba na tyle, że zaczynam spędzać więcej czasu na jej instagramie niż swoim, okazuje się, że nie jest z Warszawy :/
Oczywiście rozumiem, nie każdy musi mieszkać w moim mieście, ale gdyby tylko ta informacja była bardziej „dostępna” nie miałabym poczucia straty zbyt dużej ilości czasu.

Na szczęście w moim studio sesja ciążowa jest z wizażem

Kiedy prawie 10 lat temu poszukiwałam dla swoich Modelek wizażystki do sesji, większość z nich nie była w ogóle taką współpracą zainteresowana.

Wizażystki na sesji ciążowej? nie komercyjnej? znajdziesz na to chętne?

Dzisiaj po wielu latach usługa ta jest nie tyle doceniona przez moje Modelki na tyle, że 99,9% wszystkich sesji jest z wizażem. To dodatkowo same wizażystki doceniają współpracę z Moimi Mamuśkami 🙂 Uwielbiają Was malować, czesać, przygotowywać do sesji. Uwielbiają Wasze metamorfozy oraz ten błysk w oku, kiedy widzicie się już tak pięknie przygotowane. Wystylizowane.

Całe szczęście po kilku latach pracy w branży mam już swoje ukochane wizażystki. Wiem na kogo mogę liczyć i kto się Wami najlepiej zaopiekuje 🙂

Nie mogłabym oddawać Was Moje Mamusie w ręce niedoświadczonych osób. Każda z Was jest dla mnie Ważna i każda zasługuje na najwyższy poziom usługi. A kiedy przy okazji Chrzcin swojego maleństwa piszecie do mnie z prośbą o namiary na wizażystkę, która malowała Was na sesji u mnie cieszę się niezmiernie. Nie ma lepszego uznania dla osoby pracującej w usługach niż powracający klient.