Sesja w plenerze nad morzem. Bądź częścią wyjątkowego wydarzenia!

Siedzę w pracy, jak zawsze przed sesją oglądam setki inspiracji, obmyślam plan, wybieram stylizacje… nagle myśl, która jak błyskawica przechodzi przez moją głowę. Sesja w plenerze, NAD MORZEM! Plaża, piasek, wiatr we włosach. Pojawia się marzenie, ale ile ja tych marzeń w swojej głowie już mam. Może czas chociaż jedno zaplanować i zrealizować? Dać moim modelkom szansę wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Przecież one też chcą mieć nowe #fotyoddoroty.

Zresztą zobacz sama! Ty byś nie chciała?

Sesja w plenerze nad morzem

Widzisz siebie na tych zdjęciach? Widzisz siebie bawiącą się wiatrem przed moim obiektywem? Widzisz siebie w romantycznych kadrach podczas zachodzącego słońca? Stąpającą bosymi stopami po ciepłym piasku przy akompaniamencie fal? W zmysłowych, kobiecych kreacjach poruszanych nadmorską bryzą? 

O, na przykład na takich…


Banalne pytanie, prawda? Ja Ciebie na nich widzę, dlatego jestem pewna, że chcesz tam ze mną być i chcesz uczestniczyć w tym genialnym projekcie. Projekcie, który totalnie zawładnął moją głową. Masz niepowtarzalną szansę urzeczywistnić moje marzenie o sesji plenerowej nad morzem. Sesji w doborowym towarzystwie, okraszonej pysznymi przekąskami i lampką wibrującego Prosecco. Brzmi jak plan? Czytaj dalej i zobacz, co tym razem wymyśliłam 🙂

Spotkajmy się nad morzem!

Już 8 września zabieram Cię na wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.

Dzień kobiet we wrześniu? Jak najbardziej! 8 września będziemy miały swoje święto, będziemy celebrować, dlatego przygotuj się na porządną dawkę pozytywnej energii, babskich pogaduszek i przefajnej atmosfery. Będziesz miała okazję spędzić ze mną cały dzień, poznać super dziewczyny, poleniuchować na kocu, przekąsić coś pysznego i wziąć udział w sesji, o jakiej zawsze marzyłaś.

No bo kto nie marzy o zdjęciach inspirowanych takimi kadrami…

Zależy mi, żebyś czuła się w pełni zaopiekowana, dlatego w projekcie może wziąć udział tylko 5 dziewczyn. Po zapełnieniu listy uruchomię wspólny chat, żebyśmy mogły swobodnie się komunikować i po prostu lepiej poznać.

Tylko 5 miejsc na dzień spędzony z Zoliną nad morzem

Jaki jest plan wydarzenia?

Spotykamy się 8 września rano w hotelu, w którym będę stacjonować razem z wizażystką. Każda z dziewczyn po kolei przechodzi totalną metamorfozę. Taką samą, jak moje modelki podczas sesji studyjnych. Wybieramy kreacje, robimy pełny wizaż i fryzurę. Całość zajmie minimum 5 godzin, ale zaufaj mi… nie będziesz się nudziła. Ploteczki ze świetnymi dziewczynami i lampką Prosecco to skuteczne remedium na nudę :). Gdy już wszystkie będziecie wyglądały jak milion dolarów, idziemy na plażę i urządzamy babski piknik. Rozmawiamy, śmiejemy się i chillujemy na kocykach aż do zachodu słońca.

A przy okazji robię Ci magiczną sesję zdjęciową w plenerze. Jestem przekonana, że nic lepszego Cię nie spotka. Nie tylko tego dnia, ale w całym miesiącu, a nawet roku! 🙂

Po wydarzeniu wysyłam Ci galerię online, z której wybierasz 15 ulubionych kadrów. Edytuję wybrane zdjęcia i wysyłam je do Ciebie w formie cyfrowej

Cena za sesję: 2 200 zł


Sesja zdjęciowa na plaży

Mam też coś extra dla dziewczyn, które jednak wolą spotkać się ze mną sam na sam i wykonać indywidualną sesję zdjęciową. Taką, jaką sobie wymarzyłam. Taką, jaką widziałam w swoich wyobrażeniach. Zobacz, jak możesz wyglądać…

TYLKO 2 MIEJSCA! Termin 7 września.

Wybierając tę opcję, pracujemy 1:1. Spotykamy się w hotelu, wybieramy stylizację, a wizażystka robi z Ciebie gwiazdę filmową. Spotkanie dzielimy na dwa etapy: 1,5 h wizaż oraz 1,5 h sesja na plaży. Po zakończeniu całego wydarzenia wysyłam Ci galerię online, z której wybierasz 20 zdjęć. Po obróbce i edycji wysyłam do Ciebie zdjęcia w formie cyfrowej.

Cena za sesję indywidualną: 3 200 zł.

Dołącz do mojego projektu i spędź cudowny dzień w świetnym towarzystwie. To co? Widzimy się we wrześniu?

Tak! Rezerwuję termin!

* Wykupienie sesji wiąże się z akceptacją Regulaminu.

Regulamin sesji plenerowej nad morzem Zolina Photo:

Plenerowa sesja indywidualna:

termin sesji 7 wrzenia 2022 r. w skład sesji wchodzi 1,5 godziny wizaż wykonany w wybranym przez fotografa hotelu w miejscowości Gdańsk lub okolice. 1,5h sesja na pobliskiej hotelowi plaży. Na życzenie modelka może pozostać z fotografem oraz wizażystką aż do zachodu słońca (jeżeli jej sesja czasowo tego zachodu nie obejmuje) Stroje na sesje zapewnia fotograf. Fotograf w przeciągu 8 dni od wykonania sesji udostępni modelce galerię online z wykonanymi zdjęciami. Modelka sama wybiera swoje kadry w ilości 20 szt, każde zdjęcie powyżej pakietu kosztuje 100 zł za szt. Zdjęcia zostaną przekazane w formie cyfrowej.
Wynagrodzenie za sesje następuje w dwóch transzach – pierwsza w formie zadatku płatna w dniu rezerwacji sesji w wysokości 500 zł, druga transza płatna do dnia 5 września 2022 r. w wysokości 2700 zł (łączna kwota sesii 3200 zł)

Plenerowa sesja grupowa:
termin sesji 8 wrzenia 2022 r. w skład sesji wchodzi 1h wizaż wykonany w wybranym przez fotografa hotelu w miejscowości Gdańsk lub okolice. wizaż wykonywany przez jedną wizażystkę na 5 modelkach (łączny czas wizażu 5h połączony ze spotkaniem z innymi modelkami przy lampce prosecco) . Po wizażu sesja na plaży aż do zachodu słońca połączona z babskim piknikiem. Stroje na sesje udostępnia fotograf. Fotograf w przeciągu 8 dni od wykonania sesji udostępnia modelce galerię online z wykonanymi zdjęciami. Modelka sama wybiera swoje kadry w ilości 15 szt, każde zdjęcie powyżej pakietu kosztuje 100 zł za szt. Zdjęcia zostaną przekazane w formie cyfrowej.
Wynagrodzenie za sesje następuje w dwóch transzach – pierwsza w formie zadatku płatna w dniu rezerwacji sesji w wysokości 500 zł, druga transza płatna do dnia 5 września 2022 r. w wysokości 1700 zł (łączna kwota sesii 2200 zł)