WARSZTATY FOTOGRAFICZNE


Nareszcie są! Oficjalnie otwieram zapisy i zapraszam Cię na profesjonalne warsztaty fotograficzne w studio Zolina Photo w Warszawie.

Warsztaty, które nie będą wyłącznie zlepkiem pustej teorii, wysyłanej w formie nagranych wcześniej webinarów, ale prawdziwym kombajnem wiedzy. Połączeniem praktycznej nauki technik fotografii z pełnym zapleczem merytorycznym, z  indywidualnymi konsultacjami 1:1, z ogromną dawką motywacji i inspiracji! Naszpikowane wskazówkami biznesowymi i rozwojowymi. Pokażę Ci krok po kroku, jak zbudować dochodowy biznes w branży fotograficznej.

Nieważne, na jakim etapie jesteś i ile obecnie zarabiasz. Po moich warsztatach fotograficznych będziesz w miejscu, w którym pragniesz być, choć na ten moment nie wierzysz, że to w ogóle możliwe.


Czy te warsztaty są dla Ciebie? Pozwól, że zgadnę, w jaki sposób teraz pracujesz…

  • Nie masz pomysłu na swój biznes i nie wiesz, jak go rozkręcić.
  • Nie czujesz się pewnie z aparatem, a zdjęcia to w większości dzieło przypadku.
  • Praca z modelką wywołuje u Ciebie stres i nie wiesz, jak zbudować odpowiednią atmosferę na sesji.
  • Nie możesz znaleźć klientów, a Twój kalendarz świeci pustkami.
  • Nie wiesz, jak wycenić swoją pracę, by przynosiła zyski, w efekcie czego pracujesz za marne stawki lub – co gorsze – za darmo.

Mam rację? Tak właśnie myślałam.
A skąd to wiem? Bo kiedyś pracowałam tak samo jak Ty!
Początki nie były łatwe, a mój biznes zupełnie nie przypominał obecnego. O współpracy z gwiazdami showbiznesu, wizażystkami i znanymi projektantkami mogłam tylko pomarzyć. Ba! Przez kilka lat działalności ani razu nie zarobiłam na miesięczny czynsz za studio! Za sesję brałam 400 zł, a moje dochody wystarczały na waciki.
W pewnym momencie powiedziałam “Dosyć! Albo zacznę zarabiać i robić obrót na poziomie 15-20 tys. zł miesięcznie albo zamykam studio.”

Zainwestowałam mnóstwo czasu, energii i pieniędzy, by stworzyć biznes, który nie będzie miał konkurencji. Odważyłam się na wprowadzenie zmian, które szybko zaczęły przynosić efekty. Z dwóch sesji po 400 zł do 20 tys. zł obrotu miesięcznie i zapełnionego na full kalendarza doszłam w… pół roku!


Jak to zrobiłam?
Zapisz się na warsztaty i dowiedz się, jak stworzyć dochodowy biznes!

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ZOLINA PHOTO
Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam:WARSZTATY FOTOGRAFII CIĄŻOWEJ – INDYWIDUALNE LUB GRUPOWE

Jednodniowe warsztaty fotografii ciążowej w moim komfortowym i świetnie wyposażonym studio w Warszawie. W zależności od wybranej opcji, spotkamy się 1:1 lub w kameralnym, kilkuosobowym zespole, by każdy uczestnik mógł w pełni zaangażować się w szkolenie. Jednodniowe warsztaty obejmują część teoretyczną i to, co tygryski lubią najbardziej, czyli praktyczną naukę fotografii pod moim czujnym (i bardzo wymagającym) okiem.

Chcę wiedzieć więcejWARSZTATY Biznesowo – Fotograficzne PREMIUM

Miesięczna opieka Zoliny nad Twoim biznesem

Kompleksowe warsztaty indywidualne, podczas których przekażę Ci całą moją wiedzę i wskażę kierunek do zbudowania prężnie działającego biznesu. 
W trakcie szkolenia wyniesiesz swoje kompetencje na najwyższy level. Warsztaty indywidualne to szczegółowo zaplanowany program, przeznaczony dla osób zdeterminowanych, gotowych na ciężką pracę, mnóstwo nauki i ukierunkowanych na osiągnięcie sukcesu. Jesteś taką osobą? Nie przegap swojej szansy!

Chcę wiedzieć więcej